Logo chytré školy

Tip redakce: držte se studentem krok díky Edookit. Poradíme, jak na to

Nový rok nabízí řadu nových výzev. Pokud jste si za předsevzetí dali seberozvoj a vzdělávání, můžeme vám dát zaručený tip. Naučte se používat cloudovou službu Edookit, díky které vám už ze školního prostředí nic neuteče! Máme pro vás jednoduchý návod.
Tip redakce: držte se studentem krok díky Edookit. Poradíme, jak na to

Září a začátek školy už jsme nechali dlouho za sebou. Přesto se může nejen rodič trápit s některými nástroji, které školy využívají. Pokud vaše dítko nastoupilo nebo teprve nastoupí do školy, která používá Edookit, a vy si s jeho používáním nevíte rady, je nejvyšší čas to změnit. 

Spřátelená Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Trutnov v rámci grantového programu O2 Chytrá škola vytvořila jednoduchý návod pro všechny rodiče. Dozvíte se, jak Edookit jednoduše používat například ve svém mobilním telefonu. Na stránkách  Edookit :: mzpstrutnovna vás čekají také odpovědi na nejčastější dotazy.  

Pokud chcete držet krok s moderní výukou a znát aktuální trendy, pomůže vám záložka Technologie ve vzdělávání v knihovně témat O2 Chytré školy. Můžete se například dozvědět bližší informace k výuce moderních dějin s využitím digitálních technologií nebo se podívat pod pokličku tomu, jak jde virtuální realita použít ve vzdělávání.  

Vykročte do nového roku s jasnou vizí seberozvoje a sebevzdělávání. Protože vždy se můžete dozvědět nebo naučit něco nového. A díky O2 Chytré škole navíc velmi jednoduše! 

zjistěte více na stránce výuka Čepice