Logo chytré školy

Web bezpecnevsiti.cz nově spadá pod adresu o2chytraskola.cz: rozšiřujeme spektrum zájemců o digitální svět

K 1. dubnu roku 2024 došlo ke sloučení webů bezpecnevsiti.cz a o2chytraskola.cz. Všechny informace, články, interaktivní videa, podcasty a kvízy zůstávají na stejném místě, jen pod jiným názvem.
Web bezpecnevsiti.cz nově spadá pod adresu o2chytraskola.cz: rozšiřujeme spektrum zájemců o digitální svět

Rozhodli jsme se přizpůsobit obsah webu bezpecnevsiti.cz širšímu publiku, a tak bude veškerý obsah směřován nejen na rodiče, ale také na pedagogy, děti, žáky, studenty a pro kohokoliv dalšího, koho zajímají aktuální informace z digitálního světa. Díky této změně bude web komplexnější a poskytne zdroj aktuálních informací pro širší spektrum čtenářů. 

Na web bezpecnevsiti.cz jsme od jeho založení přidali téměř 300 článků, novinek, podcastů či křížovek a tím jsme zaujmuli více než 46 000 uživatelů, kteří jsou teď na internetu obezřetnější. Tím ale nekončíme a čísla se každým dnes zvyšují. 

A co pro vás tato změna znamená? 

V podstatě vůbec nic. Veškerý obsah i pravidelnost přispívání zůstává, jen se vše přesunulo pod název a logo O2 Chytrá škola. I nadále se tak můžete těšit na články s tématy digitálního, fyzického a psychického zdraví, mediální a počítačové gramotnosti a samozřejmostí zůstávají také články na témata aktuálních online bezpečnostních hrozeb. 

Web je stále provázaný na výukovou část O2 Chytré školy, kde jsou dostupné vzdělávací materiály, metodiky pro pedagogy, videa či kvízy v tématech digitální bezpečnosti. A to pro všechny zcela zdarma. 

Autor: Monika Ježková, Tým Bezpečně v síti.cz 

zjistěte více na stránce výuka Čepice