„Brát dětem telefony není řešení, raději jim vysvětlujte své obavy a ptejte se“. Dominika Herdová, ředitelka Nadace O2 v podcastu o kyberbezpečnosti

Podcast O2 CyberNews přináší sadu rozhovorů s experty a odborníky na téma bezpečnosti v online světě. Zajímá vás, jakým hrozbám čelí vaše děti na internetu? Jsme vlastně my, dospělí, dobrým vzorem při používání digitálních technologií? Poslechněte si nově vydaný díl s Dominikou Herdovou, ředitelkou Nadace O2.

V podcastu Dominika Herdová s Radkem Šichtancem, bezpečnostním ředitelem v O2, představují užitečné tiky a triky na to, jak v online světě fungovat v pohodě, a hlavně bezpečně. Zároveň si povídají o dalších důležitých činnostech, kterými se Nadace O2 zabývá.

Tento díl je unikátní v tom, že přibližuje relativně náročné technologické téma lidem, kteří se v kybersvětě ještě tolik neorientují

Mezi kapitoly rozhovoru patří například:

• Kolik toho rodiče vědí o chování svých dětí na internetu?

• Telefon do postele: Ano, nebo ne?

• Chytré hodinky u dětí

• Kyberšikana a jak ji řešit

• Kde hledat hranici škodlivosti v obsahu pro děti na internetu?

• Digitální hygiena a návyky dospělých

• Kde si prověřit své digitální návyky a jaká je norma?

Pusťte si celý podcast a ponořte se s námi do bezpečného online světa.