Logo chytré školy
grantový program pro základní školy

Nadace O2 každý rok vyhlašuje grantovou výzvu určenou pro základní školy z celé České republiky. Každá škola může získat až 100 000 Kč na vzdělávací aktivity v oblasti digitální gramotnosti.

Základní školy

Grantovou výzvu můžou využít všechny základní školy v ČR bez ohledu na zřizovatele. Podmínkou je, aby instituce byla vedená v registru školských zařízení. Finanční podporu poskytujeme na projekty zaměřené na oblast digitální gramotnosti. Cílovou skupinou jsou děti a mládež, učitelé a veřejnost. Nutné je aktivní zapojení pedagoga školy a práce s materiály na portále www.o2chytraskola.cz. K plnění projektových aktivit si škola může přizvat i externí školicí organizaci.

Podrobná pravidla 2023

14 829 759 Kč

JSME UŽ POSKYTLI

ŠKOL JSME DOTEĎ PODPOŘILI
schools.alt

Výsledky ročníků grantové výzvy

• 3. ročník grantové výzvy

4 692 804 Kč

Školy budou čerpat finanční prostředky na vzdělávání v oblasti bezpečí na internetu a zavádění moderních technologií do výuky.

• 70 042 Kč

• 2. ročník grantové výzvy

4 165 398 Kč

Školy finanční prostředky čerpaly jak na vzdělávání v oblasti bezpečí na internetu, mediální a počítačové gramotnosti, tak pro rozvoj ve využívání technologií ve výuce.

• 61 256 Kč

• 1. ročník grantové výzvy

4 967 857 Kč

Školy z finanční podpory nejvíce čerpaly pro rozvoj v oblasti internetové bezpečnosti a počítačové a mediální gramotnosti.

• 71 998 Kč

Pro podpořené školy