Logo chytré školy
grantový program pro dětské domovy

Každý dětský domov v ČR může v rámci otevřeného grantového programu O2 Chytrá škola pro dětské domovy získat až 30 000 Kč na vzdělávací aktivity v oblasti digitální gramotnosti.

Dětské domovy

Možnost získat finanční podporu mají všechny dětské domovy bez ohledu na zřizovatele.

Grant lze čerpat na krátkodobá jednorázová školení. Minimální výše požadované částky je 15 000 Kč, maximální 30 000 Kč.

V žádosti o finanční podporu je možné zapojit více cílových skupin: děti a mládež v dětských domovech, vychovatelé a další zaměstnanci, kteří se podílejí na výchově. Podmínkou je zapojení externí školící organizace, která poskytne odborné vzdělávací aktivity určité skupině. Zároveň je potřeba dodržet stanovený limit na 20 % z požadované částky na nákup technologického hardwaru. Doporučením je průběžné využívání vzdělávacího portálu O2 Chytrá škola.

825 330 Kč

Už jsme rozdali

Domovů jsme podpořili

Sledujte naše webové stránky a sociální sítě. Aktuálně je tato výzva uzavřena.

kdy se přihlásit?
homes.alt

Výsledky ročníků grantové výzvy

• 2020/2021

397 580 Kč

V rámci grantové výzvy spojené se základními školami mohly dětské domovy čerpat finanční podporu na vzdělávání v oblastech digitální gramotnosti.

seznam vybraných děstkých domovů
    • 66 097 Kč

Průměrná výše grantového příspěvku

Podpořených dětských domovů

Vyplněných žádostí
  • 2022

428 750 Kč

V roce 2022 byl vyhlášena grantová výzva O2 Chytrá škola pro dětské domovy, které mohly, čerpat finanční podporu na vzdělávání v oblastech digitální gramotnosti.

seznam vybraných děstkých domovů
    • 26 797 Kč

Průměrná výše grantového příspěvku

Podpořených dětských domovů