grantový program pro dětské domovy

Každý dětský domov v ČR může v rámci otevřeného grantového programu O2 Chytrá škola pro dětské domovy získat až 30 000 Kč na vzdělávací aktivity v oblasti digitální gramotnosti.

Dětské domovy

Možnost získat finanční podporu mají všechny dětské domovy bez ohledu na zřizovatele.

Grant lze čerpat na krátkodobá jednorázová školení. Minimální výše požadované částky je 15 000 Kč, maximální 30 000 Kč.

V žádosti o finanční podporu je možné zapojit více cílových skupin: děti a mládež v dětských domovech, vychovatelé a další zaměstnanci, kteří se podílejí na výchově. Podmínkou je zapojení externí školící organizace, která poskytne odborné vzdělávací aktivity určité skupině. Zároveň je potřeba dodržet stanovený limit na 20 % z požadované částky na nákup technologického hardwaru. Doporučením je průběžné využívání vzdělávacího portálu O2 Chytrá škola.

825 330 Kč

Už jsme rozdali

Domovů jsme podpořili

Výzvu jsme uzavřeli. Sledujte náš web a sociální sítě.

kdy se přihlásit?
PROJEKTY Z DĚTSKÝCH DOMOVŮ
homes.alt

Výsledky ročníků grantové výzvy

428 750 Kč

V roce 2022 jsme vyhlásili grantovou výzvu O2 Chytrá škola pro dětské domovy. Díky ní mohly čerpat finanční podporu na vzdělávání v oblastech digitální gramotnosti.

seznam vybraných děstkých domovů
    • 26 797 Kč

Průměrná výše grantového příspěvku

Podpořených dětských domovů

Vyplněných žádostí
  • 2020/2021

397 580 Kč

V rámci grantové výzvy spojené se základními školami mohly dětské domovy čerpat finanční podporu na vzdělávání v oblastech digitální gramotnosti.

seznam vybraných děstkých domovů
    • 66 097 Kč

Průměrná výše grantového příspěvku

Podpořených dětských domovů