Logo chytré školy
Grantové programy

Vyhlašujeme otevřený grantový program O2 Chytrá škola pro dětské domovy z celé České republiky. Každý dětský domov může získat až 30 000 Kč na vzdělávací aktivity v oblasti digitální gramotnosti.

Dětské domovy

Možnost získat finanční podporu mají všechny dětské domovy bez ohledu na zřizovatele.

Grant lze čerpat na krátkodobá jednorázová školení. Minimální výše požadované částky je 15 000 Kč, maximální 30 000 Kč.

V žádosti o finanční podporu je možné zapojit více cílových skupin: děti a mládež v dětských domovech, vychovatelé a další zaměstnanci, kteří se podílejí na výchově. Podmínkou je zapojení externí školící organizace, která poskytne odborné vzdělávací aktivity určité skupině. Zároveň je potřeba dodržet stanovený limit 20% z požadované částky na nákup technologického hardwaru. Doporučením je průběžné využívání vzdělávacího portálu O2 Chytrá škola.

396 580 Kč

Jsme již celkem rozdali

Dětské domovy, které jsme podpořili
Podat žádost
homes.alt

Výsledky ročníků grantové výzvy

• 2020/2021

397 580 Kč

V rámci grantové výzvy spojené se základními školami dětské domovy mohly čerpat finanční podporu na vzdělávání v oblastech digitalní gramotnosti.

seznam vybraných děstkých domovů
    • 66 097 Kč