grantový program pro základní školy

Nadace O2 každý rok vyhlašuje grantovou výzvu určenou pro základní školy z celé České republiky. Každá škola může získat až 100 000 Kč na vzdělávací aktivity v oblasti digitální gramotnosti.

Základní školy

Grantovou výzvu můžou využít všechny základní školy v ČR bez ohledu na zřizovatele. Podmínkou je, aby instituce byla vedená v registru školských zařízení. Finanční podporu poskytujeme na projekty zaměřené na oblast digitální gramotnosti. Cílovou skupinou jsou děti a mládež, učitelé a veřejnost. Nutné je aktivní zapojení pedagoga školy a práce s materiály na portále www.o2chytraskola.cz. K plnění projektových aktivit si škola může přizvat i externí školicí organizaci.

Podrobná pravidla 2024 Prezentace z webináře pro žadatele o grant Čestné prohlášení o vzájemné spolupráci

24 734 929 Kč

JSME UŽ POSKYTLI

ŠKOL JSME DOTEĎ PODPOŘILI
schools.alt

Výsledky ročníků grantové výzvy

• 5. ročník grantové výzvy

4 995 196 Kč

Přidělený grant školy čerpají na zdravé a bezpečné využívání technologií, mediální gramotnost nebo ovládání umělé inteligence.

• 87 635 Kč

• 4. ročník grantové výzvy

4 909 974 Kč

Přidělený grant letos základní školy čerpají na vzdělávání v oblasti zavádění technologií do výuky, online bezpečí a nově i témata duševního zdraví.

• 79 193 Kč

• 3. ročník grantové výzvy

4 692 804 Kč

Školy budou čerpat finanční prostředky na vzdělávání v oblasti bezpečí na internetu a zavádění moderních technologií do výuky.

• 70 042 Kč

Pro podpořené školy