Portál pro školy a učitele

Digitální gramotnost je široké a obsáhlé téma. Výchova a vzdělávání v této oblasti nejsou vůbec jednoduché. Toto je místo pro výměnu zkušeností, tipů a názorů pro rodiče, učitele i lektory. Zapojte se a diskutujte mezi sebou. Ptejte se na to, co vás zajímá, sdílejte nebo poraďte ostatním.

Stáhněte si náš e-book

Získej náskok a nauč se chránit sebe, svá data i přístroje. Stáhni si e–book s nejužitečnějšími tipy, návody a zajímavostmi posbíranými z portálu O2 Chytrá škola.

Víš, že…

e-book je výběrem toho nejzajímavějšího z portálu O2 Chytrá škola a získáte v něm ty nejdůležitější poznatky o internetové bezpečnost nebo mediální a počítačové gramotnost.

Ten si stáhnu

Materiály ke stažení