Výzkum - Český učitel ve světě médií

Zapojte se do výzkumu E-Bezpečí a O2 Chytré školy. 

V posledních letech se stále častěji hovoří o mediální gramotnosti žáků i učitelů. Ačkoli předpokládáme, že se zlepšuje, o aktuálním stavu neexistuje dostatek relevantních údajů. Proto chceme požádat české učitele o pravdivé a úplné vyplnění anonymního dotazníku, jehož výsledky přispějí k odhalení aktuálního stavu a další podpoře pedagogů v oblasti mediální gramotnosti. Výstupem bude výzkumná zpráva, díky které se seznámíte s celou řadou zajímavých informací využitelných pro výuku

Dotazník najdete POD TÍMTO ODKAZEM

Výzkum Český učitel ve světě médií realizuje tým projektu E-Bezpečí Univerzity Palackého v Olomouci s podporou společnosti O2 Czech Republic. Veškeré údaje o respondentech (demografická data) budou využita výhradně ke statistickému zpracování, nikoli ke komerčnímu či nekomerčnímu využití. Data jsou anonymizována a nejsou a nebudou předávána třetím stranám. 

Pokud se však chcete zapojit do slosování o ceny, na konci dotazníku vyplňte kontaktní e-mail, na který vás budeme případně po slosování kontaktovat. 

 

Máte dotaz, nápad nebo zájem o novinky?

Stačí nám napsat, nebo jen zaškrtnout souhlas k odběru novinek. O zbytek se postaráme.

Informace o zpracování osobních údajů, včetně informací o právech subjektů údajů a způsobech jejich uplatnění, jsou k dispozici v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů.