Podívejte se na film V SÍTI online

Ještě jste neviděli film V SÍTI? Nebo se na něj chcete podívat znovu? Teď máte možnost v online v O2 Videotéce.

1. října vstupuje do O2 Videotéky český dokument V SÍTI, který se věnuje tématu sexuálního zneužívání dětí na internetu. Dokumentární film režisérů Barbory Chalupové a Víta Klusáka se stal fenoménem ještě před svou premiérou a krátce po vstupu do kinodistribuce snímek viděly desetitisíce diváků. Uzavření většiny kin během jarní pandemie zájem zbrzdilo, ale během léta již počet diváků překonal hranici půl milionu a snímek se stal nejnavštěvovanějším dokumentem v dějinách české kinematografie.

U zrodu filmu byly přitom výzkumy společnosti O2 a Centra prevence rizikové virtuální komunikace (PRVoK) Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Jeho výsledky byly natolik alarmující, že motivovaly Víta Klusáka k natočení snímku V SÍTI. O2 Chytrá škola je pak hlavním partnerem vzdělávací kampaně spojené s filmem. 

Snímek bude dostupný v O2 Videotéce od 1. října, a to jak v O2 TV prostřednictvím set-top boxu, tak na webových stránkách nebo v mobilní aplikaci.

Na film se můžete podívat ➡️ ZDE.

Máte dotaz, nápad nebo zájem o novinky?

Stačí nám napsat, nebo jen zaškrtnout souhlas k odběru novinek. O zbytek se postaráme.

Informace o zpracování osobních údajů, včetně informací o právech subjektů údajů a způsobech jejich uplatnění, jsou k dispozici v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů.