Necenzurovaná verze filmu V SÍTI 18+ a výhodná cena do kin CineStar

Až do konce prázdnin levnější lístky na všechny tři verze dokumentu. 

Využijte jedinečnou prázdninovou výhodu a vydejte se do kina na film V SÍTI do kin CineStar - za dospělou vstupenku teď zaplatíte jen 139 Kč. Nabídka platí do 31. 8. 2020 nebo po dobu, dokud se bude film (jeho jednotlivé verze) uvádět.

Za výhodnou cenu můžete jít na všechny verze filmu: V SÍTI, V SÍTI: Za školou a nově i na necenzurovanou verzi filmu V SÍTI 18+. Ta se od standardní distribuční verze přístupné od patnácti let se liší tím, že nezakrývá explicitní scény a divákům tak velmi věrně zprostředkovává zkušenosti a pocity dětí zneužívaných na internetu. Tváře agresorů ovšem zůstanou nadále záměrně rozostřené. K necenzurované variantě se tvůrci odhodlali na základě debaty s diváky i odborníky. Z publika totiž často zaznívala výtka - Jak je možné, že zneužívané děti všechny ty nechutné detaily vidět musí, a my nesmíme? 

O2 Chytrá škola je hlavním partnerem osvětové kampaně k filmu. Na SPECIÁLNÍCH stránkách V SÍTI NEJSEM LOVNÁ najdete exkluzivní záběry a materiály k filmu. 

Jak získat slevu?

  1. Klikněte na tlačítko Získejte výhodu na webu O2 Výhody
  2. Zadejte své O2 mobilní číslo nebo číslo přípojky a kód z faktury.
  3. Obdržíte SMS se slevovým kódem.
  4. Kód uplatníte na pokladně sítě multikin CineStar nebo v online objednávce na www.cinestar.cz v košíku vyberte u způsobu úhrady "Uplatnit poukázku".

Máte dotaz, nápad nebo zájem o novinky?

Stačí nám napsat, nebo jen zaškrtnout souhlas k odběru novinek. O zbytek se postaráme.

Informace o zpracování osobních údajů, včetně informací o právech subjektů údajů a způsobech jejich uplatnění, jsou k dispozici v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů.