Anežka Pithartová: "Myslím si, že největší škoda je utíkat na sociální sítě a komunikovat skrze ně, protože komunikovat s lidmi naživo a smát se s nimi je daleko hezčí." 06. 10. 2021 Anežka Pithartová: "Myslím si, že největší škoda je utíkat na sociální sítě a komunikovat skrze ně, protože komunikovat s lidmi naživo a smát se s nimi je daleko hezčí." Přehrát YouTube video zjistěte více na stránce výuka Tip: Jak na jednoduché ankety a hlasování? Porno místo sexuální výchovy Zveřejňování lidí na internetu. Kde je to v pořádku? Co jsou dezinformace a proč vůbec vznikají Promptování – jak správně komunikovat s AI